סטורם לייב ווידאו

כל אמן נמצא בחיפוש מתמיד אחר דרכים זולות ויעילות להגיע עם המוזיקה שלו לכמה שיותר אוזניים ועיניים. אנחנו כאן בסטורם גאים להציע לכם דרך נהדרת לקידום האומנות שלכם – סטורם לייב ווידאו.

במסגרת ה – סטורם לייב ווידאו, אנו מפיקים לכם ווידאו קליפ מקצועי, המתעד אתכם מקליטים שיר באולפן, בביצוע חי. החומר המוקלט עובר מיקס ומאסטרינג ומשמש פסקול לקליפ, שמצולם ונערך על ידי אנשי מקצוע, תוך שימוש בכמה מצלמות. סטורם לייב ווידאו הוא פתרון נהדר, במחיר שפוי, לקדם את עצמכם באמצעות ווידאו קליפ מקצועי, עם סאונד באיכות אולפנית, ולהראות לאוהדים שלכם ולאנשי התעשיה שאתם רציניים בקשר למוזיקה שלכם.

סטורם לייב ווידאו : אולפן הקלטות : אולפני הקלטות - אולפני סטורם

הקלטת כלי נשיפה במסגרת סטורם לייב וויאו

הדרך היעילה והזולה לקדם את המוזיקה שלכם.

סרטוני ווידאו הם דרך מעולה לקדם את המוזיקה שלכם. הבעיה היא העלויות הגבוהות והלוגיסטיקה המסובכת הכרוכות בהפקתם. אצלינו בסטורם, תוך כמה שעות צילום ועבודת פוסט פרודקשן מוקפדת, תוכלו לקבל את הקליפ שלכם ממוטב ומוכן ליוטיוב ולשאר הפלטפורמות, ולהתחיל לקדם את עצמכם תוך כמה ימים.

זמן ההפקה הקצר והפשטות שלה הופכים את ה – סטורם לייב ווידאו לפתרון המושלם לאומן הרוצה לפרסם את התכנים שלו במהירות.

 

תוכן מגוון הוא שם המשחק

רוב האמנים המחפשים לקדם את עצמם באמצעות תוכן מצולם, בוחרים להפיק ווידאו קליפים סטטיים או לצלם הופעות חיות. שני סוגי המדיה הם דרכים מעולות לספק לאוהדים ולאנשי התעשייה "הצצה" על המהות האמיתית שלכם כאמנים. יחד עם זאת, אחרי זמן מה, אנשים מתחילים לאבד ענין בסוג כזה של תוכן. כמעט ואין אמן שלא פרסם ווידאו קליפ אחד לפחות, אבל רק חלק קטן מהם הוא מעניין מספיק על מנת להשאיר את הצופה מרותק לאורך זמן.
אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור עניין אמיתי אצל הצופים, היא ליצור סטורם לייב ווידאו אמיתי, המציג אתכם בצורה הטבעית ביותר וללא גימיקים. זה גם יקנה לכם זמן שיאפשר לכם להשקיע יותר בפיתוח וליטוש הקונספט הנכון להפקת ווידאו קליפ מלא.

 

שריינו לעצמכם סטורם לייב ווידאו עכשיו.

סטורם לייב ווידאו : אולפן הקלטות : אולפני הקלטות - אולפני סטורם

זווית צילום מעניינת בזמן הקלטת תופים במסגרת סטורם לייב ווידאו

האם אתם מעוניינים להוסיף תוכן ווידאו איכותי לפורטפוליו שלכם במחיר שלא ישבור לכם את הכיס ? צרו איתנו קשר ואנו נפיק לכם ווידאו של הביצוע שלכם ברמה הגבוהה ביותר. בין אם אתם מקליטים תופים פסנתר כנף או כלי קשת/נשיפה בסטודיו B, גיטרות או בס בקונטרול או שירה בסטודיו A, הביצוע שלכם יצולם בצורה מקצועית, עם ריבוי מצלמות ותאורה מתאימה. תהליך הפוסט פרודקשן כל כך מהיר שתקבלו את הקליפ שלכם תוך כמה ימים.

 

By | 2017-06-26T15:27:14+00:00 29 בנובמבר 2015|חדשות|0 תגובות